Kaj Početi Na Zabavi

Anonim

Zabava je odličen način za zabavo s prijatelji. Da pa bi počitnice uspele, je bolje, da vnaprej premislite o prostem času in zabavi za prisotne.

Kaj početi na zabavi

Zabava ni le srečanje prijateljev, dobra pogostitev in alkoholne zveze. Dobra zabava je najprej čustveni nagon, užitek v komunikaciji z ljudmi in raznolika zabava. Bolj kot bo izviren scenarij, boljša bo zabava.

Da bi bil večer, ki ste ga organizirali, uspešen, morate najprej razmisliti ne samo o jedilniku, temveč tudi o aktivnostih gostov. Če povabite ljudi, med katerimi so nekateri neznanci, poskrbite, da jih predstavite drug drugemu. Če želite to narediti, lahko vnaprej pripravite kratke govore (na primer: "Ivan je računalniški genij in samo dober človek. Odlično smuča in je na plesišču nepogrešljiv") ali pa svoje goste predstavite improvizirano.

Ne puščajte praznih prostorov, čas načrtujte čim natančneje. Na primer, namenite si 15-20 minut, da se spoznate, nato pa naj gostje odidejo v sobo, kjer bo potekala glavna akcija. Za majhen bife lahko določite še 30 minut, nato pa preidete na tematski program zvečer.

Zabave lahko določite za katero koli priložnost: bachelorette party, praznovanje, koledarski praznik itd. To je lahko že tema večera ali pa dopolnjuje temo po vaši izbiri. Če načrtujete pravila oblačenja, morate goste predhodno obvestiti. Obvestite jih tudi o obliki in temi dogodka.

Razmislite o tekmovanjih. To so lahko običajni "forfeits", "burime" (nalogo lahko zapletete, na primer, če dovolite uporabo izključno sodobnih slengovskih besed), "charades". Primerno za vzdrževanje zabave "Twister" - hitro razbije ovire nerodnosti, tudi med neznanci.

Če želite, za goste pripravite majhne spominke - žepne koledarje s smešnimi napisi, ki spominjajo na zabavo, pisala, obeske za ključe.

Premišljena organizacija zabave ne bo pustila, da bi se kateri od vaših gostov dolgočasil ali se počutil v zadregi.